"Özel Gündoğdu Koleji Uzaktan Eğitim Sistemi"


Lütfen aşağıda bulunan bilgilendirme metnini okuyarak devam tuşuna basınız.Değerli kullanıcılarımız,

Vedubox ailesi olarak, öncelikle belirtmek isteriz ki, kullanıcılarımızın memnuniyeti ve kişisel verilerinin güvenliği bizim için en önemli konudur. Bu kapsamda, iş ortaklarımızı özenle seçmekte ve gerekli tüm önlemleri almaktayız.

İş ortaklarımızdan Zoom’un son zamanlarda sizin de bildiğiniz gibi hızlı bir yükselişi mevcuttur. Bu yükseliş uluslararası ve ulusal medya kuruluşları için de ilgi çeken bir haber konusu haline gelmiş; Zoom ile ilgili sayısız olumlu haber olduğu kadar, izlenme veya okunma kaygısı duyan medya kuruluşları vasıtasıyla birçok asılsız veya yanıltıcı haberler de yapılmıştır.

Özellikle canlı derslere ilişkin olarak yapılan haberler üzerine Millî Eğitim Bakanlığı tarafından açıklama yapılmış ve online eğitim platformları üzerinden eğitim verilmesinin mümkün olduğuna dikkat çekilmiştir. Nitekim, Millî Eğitim Bakanlığı EBA platformuna entegre olarak Zoom uygulamasını kullanmaktadır.

Zoom tarafından, kullanıcı geri bildirimleri uyarınca gerekli güncellemelerin yapıldığı, güvenlik tedbirlerinin belirli bir program dahilinde arttırıldığı detaylı şekilde aşağıdaki linkte açıklanmıştır. 
(Detaylı bilgi için bkz. https://blog.zoom.us/wordpress/2020/04/01/a-message-to-our-users/)

Öte yandan, Vedubox bir eğitim ve iletişim platformu yazılımıdır ve kullanıcılarına birçok hizmeti aynı platform üzerinde sunmaktadır. Kullanıcıların kişisel bilgileri, yüksek güvenlikli Microsoft Azure sunucularında Microsoft güvencesi ile saklanmaktadır. Vedubox, video konferans ve webinar modüllerinde ise kullanıcılarına Zoom’un lisanslı versiyonu entegrasyonu ile video konferans ve webinar hizmeti sunmaktadır. Zoom’un lisanslı versiyonu ile ilgili kamuoyunda herhangi bir şikâyetin dahi söz konusu olmadığını belirtmek isteriz. Ayrıca, Vedubox sistemi üzerinden kredi kartı bilgileri ya da başka finansal bilgiler kullanılarak Zoom üyeliği satın alınması da mümkün değildir. Vedubox, Kişisel Verilerin Korunması kurallarına uygunluk noktasında kullanıcılarını bilgilendirmekte ve kişisel verilerine ilişkin olarak açık rızalarını da almaktadır.

Vedubox yazılımı %100 yerli ve milli bir yazılımdır. Türk mühendislerinin alın teri ile geliştirilmiş olan Vedubox, %100 Türk sermayesi ile kurulmuş, Türkiye’de uzaktan eğitim yazılımları konusunda adını altın harflerle yazdırmış olan ve genel merkezi Hacettepe Teknokent’te bulunan Etgi Grup tarafından hayata geçirilmiştir.

Vedubox, kullanıcılarına en iyi ve güvenli şekilde hizmet verebilmek için gerekli tüm çabayı göstermeye devam edecektir.

İyi günler dileriz. Okudum. Bilgi sahibi oldum.

© 2020 Bütün Hakları Saklıdır. All Rights Reserved