Anasayfa Haberler & Etkinlikler ORTAOKUL

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Törenimiz

16.3.2018

18 Mart Çanakkale Zaferinin 103. Yıldönümü ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla okul konferans salonunda düzenlenen program Saygı Duruşu ve İstiklâl Marşımızın söylenmesiyle başlandı.

         6.sınıf öğrencilerinin hazırladığı Çanakkale piyesi,büyük beğeni topladı. Okunan şiirler,söylenen türküler izleyenlere duygulu anlar yaşattı.

         Çanakkale Zaferi'nin 103. yılı ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla Okul Koromuzda birbirinden güzel türküler dinledik.
'' Çanakkale Programı '' ile aziz şehitlerimizin ruhları önünde bir kez daha saygı ile eğiliyoruz.

         Türk ve Dünya tarihinin en önemli savaşlarından olan Çanakkale Savaşında kahramanlık destanları yazan atalarımız rahmet, minnet ve şükran duygularıyla anılmıştır.

         Vatanımız için canlarını, seve seve veren kahraman şehitlerimizin aziz ruhları önünde saygı ile eğilen gençliğimiz, atalarının ideallerine layık olacaktır.

         Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü etkinlikleri dolayısıyla Büyük Önder Atatürk ve Çanakkale Zaferini “Çanakkale Şehitlerine” şiiriyle ölümsüzleştiren Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy’u ve tüm şehitlerimizi rahmetle anıyoruz. 

         Çanakkale’de yeniden doğan “Çanakkale Ruhu” ile ecdadımız ;  Kurtuluş Savaşını kazanarak kutsal vatan topraklarımızda hiçbir zaman düşman işgaline izin verilmeyeceğini tüm dünyaya bir kez daha göstermiştir. 

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Törenimiz 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Törenimiz 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Törenimiz 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Törenimiz 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Törenimiz 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Törenimiz 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Törenimiz 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Törenimiz 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Törenimiz 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Törenimiz 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Törenimiz 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Törenimiz 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Törenimiz 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Törenimiz 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Törenimiz 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Törenimiz 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Törenimiz 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Törenimiz 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Törenimiz 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Törenimiz
0 332 323 67 86 pbx
0 533 327 98 96

info@gundogdukoleji.com