Anasayfa Haberler & Etkinlikler Başarılar

2009-2010 SBS Başarımız




2009-2010 SBS Sınavı Başarı Listemiz
16.06.2015

 

8.SINIF 2010
Adı Soyadı YERLEŞTİRME SONUÇ LİSTESİ
GÜLÇİN BİBER MERAM FEN LİSESİ 
EGE YOSUNKAYA MERAM FEN LİSESİ 
TAHA TEKİN MERAM FEN LİSESİ 
BAHRİ AKYÜZ ANTALYA FEN LİSESİ
ÇAĞLA KAYA İST.KADIKÖY ANADOLU LİSESİ
M.KAAN BAHÇIVAN İST.KADIKÖY ANADOLU LİSESİ
RAMAZAN FİDAN MERAM ANADOLU LİSESİ
DİLDAR ÇETİNKAYA MERAM ANADOLU LİSESİ
DENİZ SÜLEMİŞ MERAM ANADOLU LİSESİ
İPEK ATALAY MERAM ANADOLU LİSESİ
MUSTAFA YOĞURTÇU MERAM ANADOLU LİSESİ
AYÇA ARAZİ MERAM ANADOLU LİSESİ
E. BATUHAN YILDIRIM MERAM ANADOLU LİSESİ
SİNAN BEZİRCİ MERAM ANADOLU LİSESİ
UTKU ÖNAL MERAM ANADOLU LİSESİ
BAHAR TEK BORNOVA ANADOLU LİSESİ
ASLIHAN KÜÇÜKÇALIK SELÇUKLU ANADOLU LİSESİ
HALİS ENİS DÖNMEZ DOLAPOĞLU ANADOLU LİSESİ
RAİF DİKİCİ HEKİMOĞLU ANADOLU LİSESİ
GÖZDE TAŞKAPU KARATAY ANADOLU LİSESİ
M.BUĞRA YÖRÜK KARATAY ANADOLU LİSESİ
NURSİMA KAZANCI KONYA LİSESİ
ALİ MERT GÖÇEN KONYA LİSESİ
TULYA ÇAVUŞOĞLU KONYA LİSESİ
CANSU CANSU KONYA LİSESİ
GÜLNİHAL KAPLAN KONYA LİSESİ
HİLAL YILMAZ KONYA LİSESİ
SEZİN ÖZOVA KONYA LİSESİ
ÖZGÜR DAYANIR M.HANİFE YAPICI ANADOLU LİSESİ
AHMET TEMİZ M.MÜNEVVER KURBAN AND.LİSESİ
HASAN YASİN ACAR M.MÜNEVVER KURBAN AND.LİSESİ
NİDA ŞATAF CEMİL KELEŞOĞLU ANADOLU LİSESİ
A. GÖKMEN DEMİRKIRAN ZEKİ ÖZDEMİR ANADOLU LİSESİ
ÇAĞRI SÖZEN ZEKİ ÖZDEMİR ANADOLU LİSESİ
ANIL HORASANLI ZEKİ ÖZDEMİR ANADOLU LİSESİ
İREM BETÜL ARICI ZEKİ ÖZDEMİR ANADOLU LİSESİ
RAMAZAN FİDAN TEVİTÖL ÖZEL LİSESİ
KAAN BAHÇIVAN ROBERT KOLEJİ
SERGEN ÇAKICI ADİL KARAAĞAÇ BİLİŞİM TEKNOLOJİSİ
M. TAHİR ALAYBEYİ ADİL KARAAĞAÇ BİLİŞİM TEKNOLOJİSİ
AHMET S. ÖZTEKİN ADİL KARAAĞAÇ OTOMASYON 
CELALETTİN GİRGİÇ ADİL KARAAĞAÇ ELEKTRİK ELEKTRONİK
ALİHAN ORHAN AKINCI HEKİMOĞLU TİCARET MESLEK LİSESİ
ECEM NUR KILINÇ ANADOLU İLETİŞİM MESLEK LİSESİ
MUSTAFA UTKU ENSERT ANADOLU İLETİŞİM MESLEK LİSESİ
DERYA KARAKUŞ ANADOLU OTELCİLİK VE TURİZM LİSESİ
SELİN ERKUL ANADOLU OTELCİLİK VE TURİZM LİSESİ
ATAKAN ÜNLÜER ANADOLU OTELCİLİK VE TURİZM LİSESİ
EMİNCAN GÜVENİLİR ANADOLU OTELCİLİK VE TURİZM LİSESİ
CEMİL SERTAÇ AKMAN ANADOLU OTELCİLİK VE TURİZM LİSESİ
HALİT ERDEM İÇGEVAR ANADOLU OTELCİLİK VE TURİZM LİSESİ
ALİ HAN ÖZDEMİR ANADOLU OTELCİLİK VE TURİZM LİSESİ
GİZEM PEKKİRİŞCİ ANADOLU OTELCİLİK VE TURİZM LİSESİ
ZEYNEP YILMAZ GÜZEL SANATLAR ANADOLU L.RESİM
   
SBS Yerleştirme Oranları %94
7.Sınıflar Puan Ortalaması 455
6.Sınıflar Puan Ortalaması 464
8.Sınıflardan Gülçin Biber ve Taha Tekin 
6.Sınıflardan Özlem Nur Yıldırım
500 Tam Puan Alarak Türkiye Birincisi Olmuşlardır.




0 332 323 67 86 pbx

info@gundogdukoleji.com